כותרת: לוחות ניידים

הלוחות הניידים אידיאליים כאשר זקוקים לאמצעי עזר נייד למגוון שימושים. הם יכולים להתאים לצורך פרסום מודעות או המחשה, למטרות חינוך, תכנון, פרסום. הלוחות הניידים הללו יכולים להיות לבנים או בגוונים אחרים. ניתן לייצר אותם בשילוב מסגרת פרופיל איכותית השומרת על הלוח.

תמונת מהדקים

קוליסות (מחיצה ניידת)

קוליסות הן סוג מיוחד במינו של לוחות מודעות ניידים. זהו לוח גדול, הבנוי בצורה של מחיצה המחולקת לשלושה לוחות שיכולים גם לעמוד בפני עצמם. הקוליסה משולבת עם פרופיל וגלגלים תואמים. כלומר, למרות הגודל הניכר של המתקן כולו, ניתן להסיע אותו ללא קושי בין חדרים שונים במשרד, לכל מקום בבית הספר וכדומה. קוליסה מצופה לבד ויכולה לשמש כלוח מודעות משוכלל. ניתן להציב אותה כשהיא במצב פתוח במלואו ופרוס או פתוח באופן חלקי, לפי הרצוי. בפריסה מלאה, היא יכולה לשמש כמעין לוח מודעות אחד ענקי. מתאימה גם לשימוש כמחיצה או סוג של מסך להפרדה. במצב הסגור, מידותיה 80 על 180 ס"מ. במצד פתוח באופן מלא, המידות הן 180 על 240 ס"מ. לצד קוליסה סטנדרטית, אפשר להזמין גם במידות אחרות, לפי צורך. גם הגוון ניתן לבחירה.

קוליסה (מחיצה ניידת) דו צדדי 4 כנפיים (80ר*180ג כל כנף) לבד ג'ינס, מסגרת אלומיניום + גלגלים
מבט צד - קוליסה 4 כנפיים סגורה (מקופלת), דו-צדדי לבד ג'ינס
קוליסה (מחיצת הפרדה) מיוחדת לבית כנסת
קוליסה 3 כנפיים רחבה במיוחד, כל כנף 120 ס"מ רוחב מידה כללית 380 ס"מ רוחב X 200 ס"מ גובה. משטח ההפרדה עשוי מפלטה בציפוי מלמין בגוון בוק קוניאק.
קוליסה (מחיצה ניידת) רחבה במיוחד, דו צדדי 3 כנפיים (120*160 כל כנף) מחיק, מסגרת אלומיניום שחורה עם גלגלים ומעצור + גלגלים. הלוח מותקן בגובה 40 ס"מ מהרצפה.
קוליסה 3 כנפיים רחבה במיוחד, כל כנף 120 ס"מ, רוחב מידה כללית 380 ס"מ רוחב X 200 ס"מ גובה. משטח ההפרדה עשוי מפלטה בציפוי מלמין בגוון גוון בוק קוניאק.
קוליסה 3 כנפיים דגם כוכב מידת כל כנף 80*180 ס"מ, דו צדדי מחיק (או כל אופציה אחרת שתבחר). הכנפיים מחוברות אל ציר מרכזי, נפתחות לצורת כוכב (כמו בתמונה) ונסגרות צמודות אחת אל השנייה לנוחות בשינוע ואחסנה.
קוליסה 3 כנפיים, לבד סגול עם גלגלים ומעצור.
קוליסה (מחיצת הפרדה) מיוחדת לבית כנסת, דו צדדי 3 כנפיים (80ר*180ג כל כנף) חלק עליון וילון לבן (ניתן להזזה), חלק תחתון שעם.
קוליסה 3 כנפיים, לבד כחול עם גלגלים ומעצור.
שקופית קודמת
שקופית הבאה
תמונת מהדקים

לוחות ניידים לפי הרצוי

לוח נייד ניתן לספק במגוון תכונות, לכל שימוש רצוי ולמגוון מטרות. למשל:

  • לוח בסיסי – לוח נייד, שמתאים לטושים מחיקים. הלוח הלבן כולל גם מסגרת בצבע תואם וגלגלים המאפשרים ניידות.
  • לוח דו צדדי – משולב עם פרופיל מתכת שבה ניתן להרכב מגוון לוחות לפי הצורך. הלוח יכול להיות לוח מחיק. אפשרי לוח מגנטי. ניתן להחליף את הלוח המחיק ובמקומו להרכיב לוח שעם לנעיצת מודעות או פתקים. ניתן לשלב במתקן אחד שני לוחות שונים לפי הצורך.
  • לוח תכנון – לוח נייד מגנטי ומחיק שעליו ניתן להוסיף גרפיקה רצויה. ניתן להשתמש בלוח גם לצורך הקרנה של מצגות, שקפים וכדומה. אפשרי עם גלגלים משולבים לפי הצורך.
  • מגוון מידות לבחירה – הלוחות הניידים מגיעים בשפע של מידות, לכל צורך. התאמת המידה והגוון גמישה. אפשרי לוח במידות סטנדרטיות או לא סטנדרטיות. למשל לוח נייד יכול להיות במידות 80 ס"מ על 120 ס"מ או 120 ס"מ על 120 ס"מ אך אפשרי גם לוחות גדולים יותר.
לוח נייד שעם מסגרת אלומיניום עם גלגלים + מעצור.
לוח נייד דו צדדי מחיק, מסגרת אלומיניום שחור, עם גלגלים + מעצור
לוח נייד משולב דו צדדי , חצי מחיק (עליון) + חצי לבד ג'ינס (תחתון), מסגרת אלומיניום עם גלגלים ומעצור.
לוח נייד דו צדדי, צד אחד שעם וצד שני מחיק, עם גלגלים + מעצור.
לוח נייד דו צדדי מחיק, מסגרת אלומיניום שחור, עם גלגלים + מעצור.
שקופית קודמת
שקופית הבאה
תמונת סמן אדום

רוצים להזמין שיחה עם נציג? השאירו פרטים כבר עכשיו!

דילוג לתוכן