הלוחות הניידים אידיאליים כאשר זקוקים לאמצעי עזר נייד למגוון שימושים. הם יכולים להתאים לצורך פרסום מודעות או המחשה, למטרות חינוך, תכנון, פרסום. הלוחות הניידים הללו יכולים להיות לבנים או בגוונים אחרים. ניתן לייצר אותם בשילוב מסגרת פרופיל איכותית השומרת על הלוח.

קוליסות

קוליסות הן סוג מיוחד במינו של לוחות מודעות ניידים. זהו לוח גדול, הבנוי בצורה של מחיצה המחולקת לשלושה לוחות שיכולים גם לעמוד בפני עצמם. הקוליסה משולבת עם פרופיל וגלגלים תואמים. כלומר, למרות הגודל הניכר של המתקן כולו, ניתן להסיע אותו ללא קושי בין חדרים שונים במשרד, לכל מקום בבית הספר וכדומה. קוליסה מצופה לבד ויכולה לשמש כלוח מודעות משוכלל. ניתן להציב אותה כשהיא במצב פתוח במלואו ופרוס או פתוח באופן חלקי, לפי הרצוי. בפריסה מלאה, היא יכולה לשמש כמעין לוח מודעות אחד ענקי. מתאימה גם לשימוש כמחיצה או סוג של מסך להפרדה. במצב הסגור, מידותיה 80 על 180 ס"מ. במצד פתוח באופן מלא, המידות הן 180 על 240 ס"מ. לצד קוליסה סטנדרטית, אפשר להזמין גם במידות אחרות, לפי צורך. גם הגוון ניתן לבחירה.

Previous slide
Next slide

לוחות ניידים לפי הרצוי

לוח נייד ניתן לספק במגוון תכונות, לכל שימוש רצוי ולמגוון מטרות. למשל:

  • לוח בסיסי – לוח נייד, שמתאים לטושים מחיקים. הלוח הלבן כולל גם מסגרת בצבע תואם וגלגלים המאפשרים ניידות.
  • לוח דו צדדי – משולב עם פרופיל מתכת שבה ניתן להרכב מגוון לוחות לפי הצורך. הלוח יכול להיות לוח מחיק. אפשרי לוח מגנטי. ניתן להחליף את הלוח המחיק ובמקומו להרכיב לוח שעם לנעיצת מודעות או פתקים. ניתן לשלב במתקן אחד שני לוחות שונים לפי הצורך.
  • לוח תכנון – לוח נייד מגנטי ומחיק שעליו ניתן להוסיף גרפיקה רצויה. ניתן להשתמש בלוח גם לצורך הקרנה של מצגות, שקפים וכדומה. אפשרי עם גלגלים משולבים לפי הצורך.
  • מגוון מידות לבחירה – הלוחות הניידים מגיעים בשפע של מידות, לכל צורך. התאמת המידה והגוון גמישה. אפשרי לוח במידות סטנדרטיות או לא סטנדרטיות. למשל לוח נייד יכול להיות במידות 80 ס"מ על 120 ס"מ או 120 ס"מ על 120 ס"מ אך אפשרי גם לוחות גדולים יותר.
Previous slide
Next slide

רוצים להזמין שיחה עם נציג? השאירו פרטים כבר עכשיו!