039699180ראשון לציון
Powered by Massimo Salerno

לוחות מודעות מוצעים במידות ובגדלים שונים. הם משמשים להעברת מסרים והודעות בארגונים, מוסדות חינוך, ארגונים בטיחותיים, מוסדות ציבור. יכולים להתאים גם לוועדי בתים, מפעלים וכדומה. את לוחות המודעות ניתן לייצר ממגוון רחב של חומרים, למשל שעם, לבד, חומרים פלסטיים מחיקים. יש בנמצא גם ללוחות משולבים.

לוח מודעות שעם

לוח מודעות שעם כולל שכבה של שעם משובח. מתאים מאוד ואידיאלי לצורך פרסום מסרים או הודעות על גבי פתקים או דפים שאותם נועצים בעזרת נעצים או סיכות, ישירות על הלוח. הזמנת הלוח אפשרית במגוון גמיש של מידות, גם באורכים מאוד גדולים. שוליו של הלוח כוללים מסגרת לבחירה, אפשרי מסגרת עץ ואפשרי גם מסגרת מאלומיניום עם פרופיל איכותי.

לוח מודעות לבד

לוחות מודעות לבד הינו לוח איכותי, בעל משטח קשיח המצופה בלבד. הלבד האיכות עמיד בפני אש והוא זמין בכל מיני צבעים וגוונים. את הלוח ניתן להזמין במידה רצויה, כך שאורכו יהיה צנוע או לחילופין, אפילו ארוך מאוד. בלוח משלבים מסגרות רצויות, פרופיל של אלומיניום או כזה שעשוי מעץ. מתאים לנעיצת מודעות והודעות לכל מטרה.

לוחות משולבים

הלוחות המשולבים הם לוחות איכותיים ורב שימושיים. זהו משטח שכולל אזורים לייעודים שונים. מצד אחד, מדובר בלוח מחיק שמאפשר כתיבה ומחיקה בטושים מחיקים מקובלים. מהצד השני, מדובר בלוח מודעות שעליו ניתן לנעוץ פתקי הודעות או דפים עם מסרים. אפשר להזמין לוח משולב במידה רצויה, לפי האורך הדרוש.

לוחות מודעות חיצוני

לוח המודעות החיצוני ניכר בעמידותו ובחוזקו. ניתן למקם אותו בכל מקום שבו רוצים לפרסם מודעות בפני הציבור. מתאים למקומות עבודה, לארגונים, לבתי ספר, למוסדות ציבור, בתי כנסת, בסיסי צבא וכיוצא באלה. הלוח מיוצר עם מסגרת תואמת ומתאים גם לבתים משותפים.

לוחות תכנון ושליטה לחמ"לים

בחמ"לים יש צורך בלוחות איכותיים ועמידים באופן מיוחד. הלוחות דרושים לצורך העברת מסרים, פרסום הוראות משתנות ופקודות וכן לטובת תכנון תוכניות והעברת הנחיות. את הלוחות הללו מייצרים מחומרים איכותיים והם יכולים להיות מצופים חומרים כדוגמת שעם (יש גם שילובים עם משטחים מחיקים).

קטלוג גוונים שטיחי לבד

רוצים להזמין שיחה עם נציג? השאירו פרטים כבר עכשיו!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן