039699180ראשון לציון
Powered by Massimo Salerno

לוחות כתיבה מוצעים בגדלים שונים, החל בצנועים במידותיהם ועד לגדולים. יש בנמצא לוחות חלקים לגמרי בעוד שאחרים כוללים סימונים כדוגמת משבצות. יכולים למשמש מורים, מרצים, מנהלים בארגונים, אחראי משמרת שצריכים לרשום הודעות יומיות ומסרים שונים. לוח איכותי יהיה נוח לשימוש, קל למחיקה ועמיד. במידת הצורך ניתן להזמין גם לוחות כתיבה מגנטיים וכן כאלה שמתאימים גם להקרנת שקופיות, תמונות וכדומה. ניתן לייצר לוחות באורכים שונים, לפי דרישה.

לוח מחיק חלק

לוח כתיבה חלק הינו הלוח הבסיסי ביותר. הוא מוצע בגדלים שונים, כאשר בכולם הוא ניכר צבעו הבהיר, בכך שנעדרים ממנו סימנים (ללא שורות או משבצות). הוא מתאים עד מאוד לאוניברסיטאות, למכללות, לבתי ספר ולכל ארגון שבו יש צורך בלוח להעברת מסרים והודעות המשתנות מעת לעת. ניתן להשתמש בו גם כפתרון להקרנה של סרטים, שקפים או שקופיות.

לוח מחיק משובץ

הלוח המחיק המשובץ עשוי להיות דומה מאוד ללוח החלק בהבדל אחד. מסומנים עליו סימנים משובצים בלתי מחיקים. הוא מתאים, בשל כך, לכתיבה של ספרות, מספרים ונוסחאות. מתאים לשרטוטים וציורים בזכות סימני העזר. הלוח האיכותי עשוי חומר פלסטי איכותי, עמיד, מחיק. בעוד שהרוחב בדרך כלל סטנדרטי, ניתן להזמין לוח באורכים שונים, לפי הרצוי.

לוח מחיק מגנטי

הלוח המחיק המגנטי משמש כלוח מחיק רגיל לכל דבר ועניין, עם תוספת חשובה. מצד אחד, מתאים לכתיבה בכל טוש מחיק מקובל. מצד שני, מתאים גם לשימוש בשילוב עזרים מתמגנטים. הלוח יכול לשמש גם לטובת הקרנה של שקף או תמונה וכולל מסגרת נאה. אפשר להזמין את הלוח בכל אורך רצוי, לפי צורך.

לוח מחיק מגנטי משובץ

הלוח המחיק, המגנטי והמשובץ הינו פתרון משולב. זהו לוח איכותי ועמיד שעשוי מחומרים פלסטיים ויכול להיות רב שימוש. יכול להתאים לבתי ספר, בתי חולים, בתי אבות, מתנ"סים וכל מקום שבו מתקיימות הרצאות, מקרינים שקופיות וכיוצא בזה. הסימנים המשובצים הופכים אותו לאידיאלי ונוח לשימוש וניתן להזמינו במידות מגוונות.

לוח אמאייל

לוח האמאייל הינו לבן, מיוצר ממתכת חזקה שאותה מצפים באמאייל. שכבה זו לא רק שומרת על שכבת הבסיס אלא הופכת את המשטח למתאים לכתיבה ומחיקה. הלוח מתאים למטרות הוראה, להרצאות, אפשרי לשימוש גם להקרנות של סרטונים, שקופיות, מצגות והדומה. לאחר שימוש בטוש מחיק, המחיקה אפשרית ללא השארת סימנים ובקלות. ניתן להזמין במידות מגוונות.

לוח זכוכית

לוח הזכוכית הינו לוח כתיבה מחיק לכל דבר ועניין. מייצרים אותו מזכוכית שעברה תהליך חיסום, כלומר זו זכוכית חזקה ועמידה במיוחד. הלוח מתאים כמשטח לכתיבה, הוא מחיק, טוב גם לצורך הצגת שקופיות או סרטים, מצגות וכדומה. ניתן לייצר לוח זכוכית במגוון גדלים (רוחב אחיד, אורך משתנה). עיצוב הלוח נקי, ללא מסגרת.

לוח כתיבה בגירים

לוח כתיבה בגירים מתאים לכתיבה בגיר לבן או צבעוני. עמיד מאוד כך שלאחר המחיקה לא נותרים שריטות או סימנים אחרים. צבעו של הלוח ירוק, הוא עשוי חומר מתכתי כך שמתאים גם למגנטים (כעזרי המחשה, למטרות חינוכיות ואחרות). הלוח מצויד במסגרת וניתן להזמין בכל אורך שבו מעוניינים. 

טפט מחיק מגנטי

גליל ברוחב 120 ס"מ וניתן לחיתוך למידה נדרשת. עובי הטפט 0.4 מ"מ.

אידאלי להדבקה על שטחים כגון דלתות לארונות, משטחים חדרי ילדים או כל מקום אחר, בו תרצו למקם משטח כתיבה מתמגנט.

ההצמדה אינו צריכה דבק, הטפט עצמו הוא מדבקה

מפרט טכני

מסגרות אלומניום + פינות פלסטיק

באפשרותכם להזמין ללוח אשר בו אתם מעוניינים מסגרת מפרופיל אלומניום מצופה אנודייז. הפרופיל מתוכנן כך שיוכל לחבר את מסגרת האלומניום ע"י זוויות פלסטיק בפינות הלוח. חיבור כל מסגרת הלוח מתבצע ללא כל סימן בחזית הלוח.

המדפון

מדפון העשוי פרופיל אלומניום המוגן בקצותיו ע"י חיפוי פלסטיק המקנה ביטחון למשתמש. המדפון מיועד להנחת עזרי כתיבה.

מסגרות עץ + מדף

באפשרותכם להזמין ללוח אשר בו אתם מעוניינים מסגרת מפרופיל עץ מצופה לכה שקופה. אל הלוח בחלקו התחתון מוצמד מדפון מפרופיל עץ מעוצב המשמש להנחת עזרי כתיבה.

לוח חמשות הינו לוח מחיק בו מוטבעות חמשות (שורות) המשמשות לכתיבת תווי מוסיקה. החמשות מוטבעות ואינן ניתנות למחיקה/הסרה.

הלוח מורכב מחמש שורות בכל מקבץ (סה"כ 4 חמשות)  

ניתן להזמין את הלוח גם כלוח נייד (על גלגלים) 

רוצים להזמין שיחה עם נציג? השאירו פרטים כבר עכשיו!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן