כותרת: ויטרינות

ויטרינות הן סוג מיוחד ומשוכלל של לוחות, המיועד להצגת מודעות, פרסומים, הנחיות וכיוצא בזה. הן מתאימות גם לצרכי תצוגה ולתערוכות. שלא כמו בלוח מודעות בסיסי רגיל, הוויטרינות כוללות תא פנימי הניתן לסגירה (אפשרי עם שימוש במפתח). כך, למעשה, לוח המודעות נמצא בחלק הפנימי כאשר עוטף אותו תא סגור ומלפנים ישנו מעין חלון שקוף או דלת שקופה. מתקן זה מאפשר להביט בשלל ההודעות ללא קושי.

הלוח שבתוך הוויטרינה יכול להיות מסוגים שונים. מקובל מאוד לוח קשיח אשר מצופה בשכבה של לבד או שעם. כך מתקבל בפנים לוח מודעות שניתן לנעוץ עליו פתקים, רשימות, הודעות או פרסומות מכל סוג. את הויטרינות ניתן להזמין בגדלים שונים, החל בדגם בסיסי קטן יחסית וכלה בדגם גדול מידות באופן מיוחד.

תמונת נעץ אדום - גדול

ייצור סטנדרטי או לפי דרישה

בתור לוח מודעות משוכלל שיכול להיות גם גדול, מתאימה הויטרינה לשימושי פנים וחוץ. כלומר, ניתן להזמין אותן לצרכים משרדיים, לבתי חולים, למוסדות ציבור, למוסדות בטחוניים. הן מתאימות ליישומים שונים בתוך מבנים סגורים או בתוך סביבה חיצונית. הויטרינות נמצאות בשימוש גם של וועדי בתים וארגונים מכל סוג, מתאימות לספריות, לתצוגות, תערוכות ועוד.

שקופית קודמת
שקופית הבאה
תמונת מהדקים

למה הויטרינה יכולה לשמש

השימושים של הויטרינות יכולים להיות מגוונים ביותר. בין היתר, ניתן להשתמש בהן על מנת לפרסם הנחיות. אפשר למקם בפנים מפה או לתת הוראות כיוון. ניתן לשלב בתוך הויטרינה פרסומי בטיחות שונים או להעביר הוראות משתנות מטעם הנהלה או גוף פיקוח.

בתוך ויטרינה ניתן לתלות הודעות לגבי לוחות זמנים. הן יכולות לשמש מתנ"סים או מרכזי חוגים, מרכזי הוראה וכדומה, כאשר בפנים מציינים מתי מתקיימים סוגי השיעורים, באיזו כיתה או אולם מלמדים שיעור כזה או מתקיימת הרצאה אחרת. הויטרינה שונה מלוח מודעות רגיל בכך שקיימת שליטה מוחלטת בפרסומים ובמודעות. רק מי שהוסמך לכך יכול לפתוח את הויטרינה, להכניס מודעה או שלט חדש או להסיר את הפרסום הישן יותר.

החברה המתמחה בייצור והרכבת לוחות מודעות וויטרינות ערוכה לספק לכם פתרונות סטנדרטיים או כאלה המיוצרים במידה הרצויה לכם. גימור איכותי וייצור כחול לבן.

תמונת סמן כתום

רוצים להזמין שיחה עם נציג? השאירו פרטים כבר עכשיו!

דילוג לתוכן